telefon
Bölge Tesisat ekibi uzman ekibi olarak İstanbul'un her bölgesine 7 gün 24 saat servis hizmeti veriyoruz. Su tesisatı, atık su, gider, pimaş, kombi petek tesisatı, montaj, tamirat gibi tüm tesisat işlerinizde son teknoloji cihazlar ile kısa bir sürede sorunlarınızı gideriyoruz.

Ev, işyeri, iş merkezi tesisat sorunları için kullandığımız cihazlar kırma dökme işleminin önüne geçmektedir. Kırma dökme yapılmadan sorun tespitleri sizlere zaman ve para kazancı olarak geri dönmektedir.

Su kaçak tespiti, kanal görüntüleme, kanalizasyon ve atık su gider tesisat sorunları, petek temizleme, tıkanıklık açmaya kadar bir çok tesisat problemlerinizde uzman tesisatçı ekibimiz ilave farksız İstanbul'un her semtine hizmet vermektedir.

Termal kameralı görüntüleme, akustik kaçak dinleme, hat tespit dedektörleri, nem ölçme, kanal açma, tıkanıklık giderme robotlarına kadar son teknoloji cihazlar ile su tesisat hizmeti veriyoruz.

Bölge Tesisat ekibi olarak uzman ekibimiz ve son teknoloji cihazlarımız ile 7 gün / 24 saat İstanbul'un her bölgesine ilave bir fark almadan servis veriyoruz.